logo flexal machinery automatyzacja paletyzaotry robotyzacja suszarki mlyny przemyslowe do recyklingu tworzyw sztucznych podajniki granulatu

Urządzenia i sprzęt laboratoryjny

maszyny i urzadzenia laboratoryjne sprzet flexal

Urządzenia i sprzęt laboratoryjny, które mamy w ofercie to głównie:

1. Wytłaczarki laboratoryjne do wytłaczania i compoundingu termoplastycznych tworzyw sztucznych,
2. Młynki laboratoryjne,
2. Ekstrudery laboratoryjne do wytłaczania gumy i silikonu.

wytłaczarki dwuślimakowe do zastosowań medycznych i laboratoryjnych - flexal

Wytłaczarki laboratoryjne do termoplastycznych tworzyw sztucznych

Oferowane przez nas urządzenia i sprzęt laboratoryjny służą do odwzorowania i projektowania procesów wytłaczania przemysłowego w warunkach laboratoryjnych. Wytłaczanie i kompandowanie tworzyw sztucznych to procesy bardzo złożone, dlatego wytłaczarka laboratoryjna musi być wykonana z wysoką dokładnością i powinna posiadać możliwości wytłaczarek przemysłowych. Nasze wytłaczarki odznaczają się kompaktową budową, wysokim momentem obrotowym oraz intuicyjną obsługą za pomocą panelu dotykowego. Są dostępne z różnymi średnicami ślimaków w zależności od potrzeb - mogą przetwarzać ilości nawet mniejsze od 1 grama, jak również duże ilości - do 1-2 ton. Oferowane ekstrudery należą do najmniejszych urządzeń na świecie. Dzięki zwartej i przyjaznej dla użytkownika konstrukcji całkowity koszt wykonywanych badań jest znacznie niższy niż w przypadku innych urządzeń. Specyfikację dobieramy pod unikalne zapotrzebowania klienta i jesteśmy elastyczni w zakresie spełniania wymagań specjalnych.
Oprócz typowych zastosowań związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych nasze urządzenia mogą spełniać swoją rolę również w badaniach innych zagadnień - takich jak:
- opracowywanie i produkcja wyrobów farmaceutycznych,
- produkcja implantów medycznych z tworzyw bioresorbowalnych,
- badania nad zamiennikami mięsa,
- opracowywanie nowoczesnych komponentów bateryjnych,
- oraz wiele innych.

maly laboratoryjny mlynek do tworzyw sztucznych FLEXAL

Młynki laboratoryjne

Małe, kompaktowe urządzenia niemieckiej marki HELLWEG, seria 80 - są przeznaczone do zastosowań laboratoryjnych, a także do produkcji przemysłowej, w której używa się bardzo kosztownych materiałów przy użyciu technologii mikrowtrysku.

Doskonale sprawdzają się przy rozdrabnianiu małych wlewków z tworzyw technicznych, takich jak: ABS, PA, PBT, PC, POM ale także popularnych PP czy PE.

Powstający przemiał charakteryzuje się wysoką jakością i z powodzeniem można go wykorzystać ponownie w procesach technologicznych.

wytlaczarka do gumy i silikonu Flexal

Wytłaczarki laboratoryjne do gumy i silikonu

Oferujemy wytłaczarki laboratoryjne specjalnie do opracowywania, testowania i kontroli mieszanek gumowych i silikonowych. Jednostki te nadają się do stosowania w laboratoriach zakładowych lub instytutach naukowych i odzwierciedlają wszystkie cechy przemysłowych linii produkcyjnych.
Dostarczane urządzenia laboratoryjne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy i odpowiednie oprogramowanie dzięki czemu pozwalają na określanie zachowania mieszanek gumowych podczas procesu wytłaczania.

Sugerowane strony:

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi pomogą dobrać rozwiązanie skrojone dla Twoich potrzeb.

Nasi sprzedawcy profesjonalnie doradza Ci w dobrze rozwiazania przemyslowego, dlatego nie wahaj sie i zadzwon.