Maszyny pakujące do materiałów sypkich

FLEXAL – Maszyny pakujące:  Strona główna > Pakowanie materiałów sypkich

Maszyny do pakowania różnego rodzaju materiałów, w tym sypkich

Efektywność pracy hali produkcyjnej zależy głównie od tempa wykonywania poszczególnych czynności. Zbyt wolne tempo może negatywnie wpłynąć na ilość produkowanych towarów oraz rentowność przedsiębiorstwa. Dlatego warto skorzystać z naszych rozwiązań, które pozwolą na pracę linii produkcyjnej na pełnych obrotach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi maszynami do pakowania materiałów sypkich, które usprawnią proces pakowania gotowych produktów w worki.

Automaty ważąco-pakujące

Aby zagwarantować dokładną ilość produktu w każdym worku, nasze maszyny wykorzystują zaawansowane systemy ważenia, dostosowany do danego rodzaju produktu. 

Dzięki intuicyjnej obsłudze, maszyna może być obsługiwana tylko przez jedną osobę. Przekonaj się, dlaczego warto wyposażyć linię produkcyjną w nasze automaty ważąco-pakujące!

Systemy naważania i pakowania

Oferujemy urządzenia, które znacząco przyspieszają procesy ważenia, napełniania, zamykania i układania worków. Nasze maszyny są zaprojektowane tak, aby obsługa była intuicyjna nawet dla nowych pracowników. Jeśli szukasz efektywnego automatu do pakowania, sprawdź, jakie propozycje czekają na Ciebie w naszej ofercie.

Wydajność dostarczanych przez nas rozwiązań to nawet 1200 worków/godzinę.

Paletyzatory

Paletyzacja polega na ułożeniu produktów z linii produkcyjnej na palecie w celu ich transportu lub magazynowania. Dobrze zaprojektowany paletyzer minimalizuje objętość towaru na palecie przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka uszkodzenia układanych produktów. Nasze rozwiązania zapewniają efektywny proces paletyzacji. Klient zyskuje zmniejszone obciążenie pracowników i powtarzalność wykonywanych operacji.

Cechy charakterystyczne i opcje maszyn pakujących dostarczanych przez FLEXAL:

Szukasz maszyny pakującej granulat lub proszek? Zapraszamy do kontaktu!

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi z pewnością pomogą dobrać rozwiązanie skrojone dla Twoich potrzeb.

Nasi sprzedawcy profesjonalnie doradza Ci w dobrze rozwiazania przemyslowego, dlatego nie wahaj sie i zadzwon.

Obserwuj nas w mediach społeczościowych

Sprawdź nasze social media, aby być na bieżąco z aktualnościami i atrakcyjnymi ofertami Flexal!