logo flexal machinery automatyzacja paletyzaotry robotyzacja suszarki mlyny przemyslowe do recyklingu tworzyw sztucznych podajniki granulatu

Linearne roboty do wtryskarek
od BOMA S.R.L

Roboty do wtryskarek – FLEXAL Machinery & Automation:  Strona główna > Manipulatory do wtryskarek

Roboty do wtryskarek - Seria QX

Wydajne roboty linearne do odbioru detali z wtryskarek

Roboty do wtryskarek od BOMA S.r.l., to szeroka gama manipulatorów kartezjańskich, oznaczona jako seria QX. Tego typu maszyny rozpoczynają swój cykl pracy, wykonując ruch pionowy, przy otwartej formie wtryskarki, skąd zwykle odbierają detal, aby następnie odłożyć go na przenośnik taśmowy.  Oczywiście ruchy odbywają się zgodnie z trzema osiami kartezjańskimi X, Y i Z, które są sterowane serwo-napędami. Dodatkowo robot posiada jedną lub więcej głowic obrotowych, o napędzie pneumatycznym albo też elektrycznym.

Manipulatory przemysłowe QX zostały tak zaprojektowane i zoptymalizowane, aby zagwarantować maksymalną wydajność, nawet dla najbardziej specyficznych zastosowań. Warto zauważyć, że każdy robot został skonstruowany, z myślą o zachowaniu szerokich możliwości jego konfiguracji – od pneumatyki systemu chwytania, aż po urządzenia elektroniczne i sterujące. Wszystko to w celu, aby nasze manipulatory jak najlepiej spełniały wszelkie możliwe potrzeby danej aplikacji.

Oprócz standardowych zastosowań, związanych ze współpracą z wtryskarkami do tworzyw sztucznych, możemy zaprojektować także automatykę liniową, również dla innych aplikacji przemysłowych – zapytaj naszego przedstawiciela. 

Roboty do wtryskarek

miniatura roboty manipulatory przemyslowe linearne kartezjanskie do wtryskarek

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi  z pewnością pomogą dobrać rozwiązanie skrojone dla Twoich potrzeb.

Nasi sprzedawcy profesjonalnie doradza Ci w dobrze rozwiazania przemyslowego, dlatego nie wahaj sie i zadzwon.