logo flexal machinery automatyzacja paletyzaotry robotyzacja suszarki mlyny przemyslowe do recyklingu tworzyw sztucznych podajniki granulatu

Maszyny i urządzenia do produkcji wyrobów z sektora Automotive

maszyny do produkcji wyrobow z sektora motoryzacji automotive flexal

Maszyny i urządzenia do produkcji wyrobów z sektora Automotive, które oferujemy - można podzielić na dwie główne kategorie:

1. Służące do produkcji gumowych i gumowo-metalowych wyrobów motoryzacyjnych,
2. Wykorzystujące technologię wytłaczania z rozdmuchem.

Maszyny do produkcji wyrobow gumowych dla motoryzacji automotve Flexal

Wyroby gumowe i gumowo-metalowe dla motoryzacji

Oferujemy szeroką gamę maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów gumowych dla sektora automotive.
W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wytłaczarki dedykowane do produkcji uszczelek do drzwi lub szyb samochodowych, a także do wytwarzania węży do układów klimatyzacji, przewodów paliwowych, przewodów hamulcowych, układu wspomagania kierownicy, ciśnieniowych do turbosprężarki, układu chłodzenia oraz hydrauliki. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn dla przemysłu gumowego możemy dostosować linie produkcyjne do konkretnych, indywidualnych wymagań. Nasze know-how w zakresie odpowiednich metod, technologii, mieszanek gumowych, a także konstrukcji głowic umożliwia optymalne skonfigurowanie linii do wytłaczania, a co za tym idzie gwarantuje wysoką jakość i wydajność produkcji.
Oprócz linii do wytłaczania dostarczamy również szereg rozwiązań wspomagających technologię prasowania gumy. Mowa tutaj o takich urządzaniach jak maszyny do porcjowania mieszanki gumowej oraz cięcia surowej gumy.

rozdmuchiwarki wytlaczanie z rozdmuchem motoryzacja automotive Flexal

Wyroby motoryzacyjne produkowane przez wytłaczanie z rozdmuchem

Maszyny do formowania rozdmuchowego mogą produkować kilka rodzajów wyrobów motoryzacyjnych, np.: zbiorniki wyrównawcze do płyny chłodzącego, zbiorniki płynu wspomagania, przewody powietrza dolotowego czy też elastyczne osłony amortyzatorów.
Do produkcji wyrobów motoryzacyjnych często wykorzystuje się głowice akumulatorowe (z komorą pośrednią), rdzenie wprowadzane do formy (elektrycznie, pneumatycznie lub hydraulicznie), system kontroli i sterowania grubością ścianki w poszczególnych częściach wyrobu czy też interfejsy do komunikacji z robotem. Wszystkie te rozwiązania możemy dostarczyć w oferowanych przez nas maszynach.

Sugerowane strony:

Zapraszamy do kontaktu!

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi pomogą dobrać rozwiązanie skrojone dla Twoich potrzeb.

Nasi sprzedawcy profesjonalnie doradza Ci w dobrze rozwiazania przemyslowego, dlatego nie wahaj sie i zadzwon.